اداره کل نشریات تخصصی

نام کامل مسئول: 
حجت‌الاسلام دكتر محمد فولادی‌وندا
سمت: 
مدیركل نشریات تخصصی
شماره تماس: 
025-32936008 و 32113472-025
آدرس ایمیل: 
‌fooladi@iki.ac.ir

از محصولات بسیار ارزنده معاونت پژوهش در عرصه تولید و عرضه علوم انسانی ـ اسلامی انتشار نشریات تخصصی در  رشته‏‌های مختلف علوم انسانی است. مقالات این نشریات را صاحب‏نظران و اساتید توانمند به رشته تحریر در می‏‌آورند و گواه این سخن اخذ درجات علمی ـ پژوهشی و علمی ـ ترویجی برای برخی از این نشریات است. در ادامه به معرفی وب‌سایت نشریات تخصصی و برخی خدمات ارائه شده توسط این اداره کل در بستر وب اشاره می‌شود:


1. وب‌سایت نشریات تخصصی:

http://nashriyat.ir

در این وب سایت، همه نشریات موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)، شامل چكیده مقالات همه مجلاتی كه در سه ماه گذشته منتشر شده‌اند، و نیز محتوای مقالات مجلاتی كه قبل از آن منتشر شده، و آرشیو همه مجلات به تفكیك، به همراه چكیده و محتوای آنها قابل دسترسی می‌باشد.


2. سامانه ارسال و پیگیری مقالات:

http://nashriyat.ir/SendArticle

استادان، محققان و پژوهشگران عزیز و ارجمندی كه مایل هستند در نشریات مؤسسه مقاله خود را منتشر نمایند، می‌توانند به این وب سایت مراجعه نمایند، پس از ثبت مشخصات خود، نسبت به ارسال مقالات خود از طریق این سامانه اقدام نمایند. پیگیری وضعیت داوری مقالات، تایید و یا عدم تایید مقاله، دریافت مجدد مقاله جهت اصلاح و نیز ارسال مجدد و... در این بخش قابل رصد و پیگیری است.


3. فروشگاه الكترونیك:

http://www.eshop.iki.ac.ir/shop/2/products/7

در این فروشگاه، علامندان به تهیه نشریات موسسه می‌توانند با پرداخت الكترونیكی هزینه خرید مجلات درخواستی، نسبت به ابتیاع مجله مورد نظر خود اقدام نمایند.


4. تماس با نشریات:

http://nashriyat.ir/SendArticle?contact

این بخش برای بیان مشكلات، درخواست‌ها، و ارائه نقطه نظرات خوانندگان گرامی راه اندازی شده است. مخاطبان عزیز می‌توانند هر گونه راهنمایی و یا مشاوره را از مدیران اجرایی نشریات و همكاران پاسخگوی خود از این بخش دریافت كنند.

 

سوابق:

مدرک تحصيلي: دکتري معارف نظري

سال شروع فعاليت در سمت مديرکل نشريات تخصصي: 1370

 

 

پست مافوق: 

اداره کل نشریات تخصصی

مدیركل نشریات تخصصی
حجت‌الاسلام دكتر محمد فولادی‌وندا
تماس: 025-32936008 و 32113472-025